Destiny 2 PC Pobierz

Destiny 2 PC Pobierz

Destiny 2 PC Pobierz

Destiny 2 PC Pobierz to gra wieloosobowa stworzona przez Bungie i opublikowana przez firmę Activision. Gra została wydana na PlayStation 4 i Xbox One 6 września 2017 r. A wersja Microsoft Windows została wydana 24 października 2017 r.
Destiny 2 jest to sequel gry z roku 2014 Destiny i jego kolejnych rozszerzeń.

Nasza strona oferuje wam pobranie tej gry i gwarantuje wysoką jej jakość. Gra Destiny 2 PC Pobierz jest w pełnej polskiej wersji językowej. Gra zawiera multiplayer wraz z elementami trybu fabularnego. Gracze przyjmują rolę strażnika, obrońcy ostatniego bezpiecznego miasta Ziemi, ponieważ wykorzystują oni moc zwaną Light, aby chronić ostatnie miasto przed różnymi rasami obcych. Gracz wyruszy w niesamowitą podróż, aby odzyskać Światło i odnaleźć drogę, aby pokonać Ghaul i jego Armię Czerwoną Legionów.

Destiny 2 PC Pobierz oferuje nam bardziej optymalny sposób łączenia się, z innymi graczami „Gry z przewodnikiem”, które umożliwia graczom wyszukiwanie klanów, którzy mogą potrzebować dodatkowych graczy, takich jak strajki czy naloty.
Destiny 2 sprzedało 50,263 egzemplarzy na PlayStation 4 w pierwszym tygodniu sprzedaży w Japonii, które znalazły się na pierwszym miejscu na tygodniowych wykresach sprzedaży jest to naprawdę bardzo świetny wynik. Więc zapowiada to ogromny sukces rownież w wersji na PC gdyż, poprzednia część nie pojawiła się na tą platformę.

Destiny 2 PC Pobierz

Destiny 2 PC Pobierz

Wymagania sprzętowe Destiny 2:
Minimalne wymagania jakie musi spełniać nasz komputer wyglądają następująco:

-System Windows 7 64-bit lub nowszy
-Procesor Intel Core i3-3250 3.5 GHz/AMD FX-4350 4.2 GHz
-6 GB RAM
-Karta graficzna 2 GB GeForce GTX 1050 lub lepsza
-68 GB HDD

Destiny 2 Pobierz PC

Instrukcja pobrania gry

Po kliknięciu przycisku „download now” zostaniesz przeniesiony na stronę na której należy dokonać weryfikacji po czym będziesz mógł pobrać plik Destiny 2 Pobierz PC który jest instalatorem.
Po pobraniu i uruchomieniu go rozpocznie się pobieranie gry. Aby instalacja przebiegła pomyślnie upewnij się że masz wymaganą ilość miejsca na dysku(68 GB).
Po instalacji gra gotowa jest do uruchomienia.

Pobierz Tutaj

Życzymy miłej gry oraz zachęcamy do sprawdzenia naszych pozostałych usług.